NUMERY OKRĘGÓW

 

Lista kandydatów na radnych z Komitetu Wyborczego Wyborców Jacka Graczyka wg okręgów wyborczych z wykazem ulic przynależnych do okręgu.


OKRĘG NR 1

Obejmuje ulice:

Azaliowa, Chabrowa, Darłowska od nr 19 do 57, Irysowa, Jaśminowa, Kolorowa, Koszarowa, Krokusowa, Konwaliowa, Kwiatowa,

Liliowa, Makowa, Narcyzowa, Różana, Rumiankowa, Storczykowa, Szafirkowa, Tulipanowa, Wrzosowa, Gabriela Narutowicza,

Wiejska, Harcerska, Kowalewskiego, Morska, Nowa, Żeglarzy

 

Głosujemy: Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Darłowska 18, Ustka

 

Naszym kandydatem jest Lena Iwan-Kucia

OKRĘG NR 2

Obejmuje ulice:

Przylesie, Wilcza

 

Głosujemy: Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Darłowska 18, Ustka

 

Naszym kandydatem jest Kamil Cichy

OKRĘG NR 3

Obejmuje ulice:

Darłowska od nr 1 do 18, Nad Słupią, Polna, Rzeczna, 11 Listopada

 

Głosujemy: Miejskie Przedszkole nr 3, ul. Polna 12, Ustka

 

Naszym kandydatem jest Paweł Basiński

OKRĘG NR 4

Obejmuje ulice:

Bohaterów Westerplatte, Mieczysława Kościelniaka, Na Wydmie, Uroczysko

 

Głosujemy: Miejskie Przedszkole nr 3, ul. Polna 12, Ustka

 

Naszym kandydatem jest Jacek Maniszewski

OKRĘG NR 5

Obejmuje ulice:

Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Bursztynowa, Cisowa, Dunina, Jagiellońska, Klonowa, Krasickiego,

Lipowa, Łąkowa, Pułaskiego, Reja, Słoneczna, Sosnowa, Sportowa, Willowa

 

Głosujemy: Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Jagiellońska 1,  Ustka

 

Naszym kandydatem jest Radosław Wiśniewski

OKRĘG NR 6

Obejmuje ulice:

Bałtycka 3, 5 i 7, Banacha, Dworcowa, Ogrodowa, Rzemieślnicza, Słupska

 

Głosujemy: Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Jagiellońska 1,  Ustka

 

Naszym kandydatem jest Urszula Pietrasiewicz

OKRĘG NR 7

Obejmuje ulice:

Grunwaldzka 14, 16, 16a, 16b, 16c i Grunwaldzka od nr 18 do 39B

 

Głosujemy: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Korab", ul. Grunwaldzka 10, Ustka

 

Naszym kandydatem jest Piotr Cejrowski

OKRĘG NR 8

Obejmuje ulice:

Grunwaldzka od nr 39C do 67

 

Głosujemy: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Korab", ul. Grunwaldzka 10, Ustka

 

Naszym kandydatem jest Elżbieta Nadolna

OKRĘG NR 9

Obejmuje ulice:

Legionów (dawne Dąbrowszczaków)

 

Głosujemy: Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Wróblewskiego 7 Ustka

 

Naszym kandydatem jest Grzegorz Malinowski

OKRĘG NR 10

Obejmuje ulice:

Wróblewskiego, Grunwaldzka 12

 

Głosujemy: Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Wróblewskiego 7 Ustka

Naszym kandydatem jest Zbigniew Margol

OKRĘG NR 11

Obejmuje ulice:

Bałtycka 1, Grunwaldzka od nr 1 do 11, Grunwaldzka 15 i 17, Krótka, Leszka Bakuły, Plac Dąbrowskiego, Rybacka, Zielona

 

Głosujemy: Urząd Miasta Ustka, ul. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 3 Ustka

Naszym kandydatem jest Zbigniew Maciąg

OKRĘG NR 12

Obejmuje ulice:

Beniowskiego, Bulwar Portowy, Gen. Zaruskiego, Kardynała Wyszyńskiego, Kaszubska, Kosynierów, Kościelna, Mała,

Marynarki Polskiej, Nadmorska, Perłowa, Pomorska, Portowa, Sprzymierzeńców

 

Głosujemy: Urząd Miasta Ustka, ul. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 3 Ustka

Naszym kandydatem jest Janusz Rosiński

OKRĘG NR 13

Obejmuje ulice:

Chopina, Jana z Kolna, Kilińskiego, Limanowskiego, Mickiewicza, Słowiańska, Żeromskiego

 

Głosujemy: Dom Kultury w Ustce, ul. Kosynierów 19,  Ustka

 

Naszym kandydatem jest Przemysław Nycz

OKRĘG NR 14

Obejmuje ulice:

Kopernika od nr 1 do 18 i nr 20, Marszałka Piłsudskiego, Plac Wolności, Pogodna, Spokojna

 

Głosujemy: Dom Kultury w Ustce, ul. Kosynierów 19,  Ustka

 

Naszym kandydatem jest Krystyna Ginter

 

OKRĘG NR 15

Obejmuje ulice:

Kopernika 19, Kościuszki, Leśna, Wczasowa

 

Głosujemy: Dom Kultury w Ustce, ul. Kosynierów 19,  Ustka

 

Naszym kandydatem jest Daniel Król