Radosław Wiśniewski, 37 lat.

Przedsiębiorca z Ustki.

 

Żonaty, ojciec dwójki dzieci. Choć pochodzę ze Słupska, z Ustką jestem związany od zawsze i zawsze marzyłem by tu mieszkać. Po wieloletniej emigracji powróciłem do Ojczyzny, by osiąść właśnie w Ustce.


Mieszkam tu od ośmiu lat, a od kilku lat szybko rozwijam swoją firmę. Dziś mam szansę wraz z Jackiem Graczykiem i jego zespołem rozwijać Ustkę. Jestem energiczny, konsekwentny, pomysłowy i przedsiębiorczy. Chcę te atuty wykorzystać dla nas - wszystkich Ustczan.


Na sercu leży mi poprawa jakości życia oraz bezpieczeństwa w naszym mieście. 

 

Jestem zwolennikiem pomysłu zamknięcia lub czasowego zamknięcia dla ruchu kołowego głównego deptaka w mieście - ulicy Marynarki Polskiej oraz poprawienia estetyki ulicy.

 

Chciałbym, aby w Ustce powstały osiedla w "strefach zamieszkania" i do tego zamierzam dążyć. Osiedlem wzorcowym miałoby być osiedle Dunina

 

Zamierzam również doprowadzić do budowy trasy rowerowej R10 w ciągu ulicy Sportowej oraz kontynuować zagospodarowanie terenów sportowych przy tejże ulicy.

 

Chcę również wsłuchać się w Wasze głosy, a prośby i pomysły niosące rozwój i poprawę jakości życia zanieść w imieniu nas wszystkich do ratusza.

 

Głosujemy: Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Jagiellońska 1,  Ustka

OKRĘG NR 5

Obejmuje ulice:

Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Bursztynowa, Cisowa, Dunina, Jagiellońska, Klonowa, Krasickiego,

Lipowa, Łąkowa, Pułaskiego, Reja, Słoneczna, Sosnowa, Sportowa, Willowa