Janusz Rosiński, 65 lat

 

Szanowni Państwo, Drodzy Wyborcy,

W najbliższych wyborach samorządowych kandyduję do Rady Miasta w Ustce z okręgu wyborczego nr 12 (ulice: Beniowskiego, Bulwar Portowy, gen. Zaruskiego, kard. Wyszyńskiego, Kaszubska, Kosynierów, Kościelna, Mała, Marynarki Polskiej, Nadmorska, Perłowa, Pomorska, Portowa, Sprzymierzeńców) z Komitetu Wyborczego Wyborców Jacka Graczyka.

 

Jestem mieszkańcem Ustki od wielu lat. Widzę jak Ustka się rozwija pod rządami obecnego burmistrza Pana Jacka Graczyka. Pragnę aktywnie włączyć się w modernizację naszego miasta, polepszanie życia mieszkańców i realizację dalszych planów. Jest to możliwe, gdy nowa Rada Miasta będzie wspierać działania burmistrza.  

 

Nigdy nie należałem do żadnej partii i nadal pozostaję bezpartyjny. Dla naszej lokalnej społeczności ważne są takie sprawy jak: miejsca pracy, infrastruktura, edukacja, komfort życia mieszkańców. To są idee które mi przyświecają, a nie ambicje polityczne czy podziały partyjne.

 

Uważam, że współpraca ponad podziałami, słuchanie rad i pomysłów mieszkańców oraz konsekwencja w działaniu to klucz do rozwoju naszego miasta. Razem możemy więcej!

 

Lubię i umiem rozmawiać z ludźmi, dzięki czemu wiem jakie są trudności życia w naszym mieście; zależy mi aby konsekwentnie je eliminować. Dzięki mojej chęci pomocy innym, otwartości i zdolnościom komunikacyjnym będzie to możliwe.

Przez wiele lat wspólnie z żoną prowadziłem działalność gospodarczą. Moje doświadczenie organizacyjne oraz umiejętność pracy z ludźmi chciałbym teraz wykorzystać służąc naszej Ustce i jej mieszkańcom. Prywatnie jestem miłośnikiem przyrody i aktywności na świeżym powietrzu.

 

Uprzejmie proszę Mieszkańców mojego okręgu nr 12 o głos. Wiem, że mandat radnego to odpowiedzialne zadanie i duże wyzwanie. Zrobię wszystko, aby nie zawieść Państwa zaufania!

 

Cała naprzód Ustko!

Z poważaniem

Janusz Rosiński

Głosujemy: Urząd Miasta Ustka, ul. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 3 Ustka

OKRĘG NR 12

Obejmuje ulice:

Beniowskiego, Bulwar Portowy, Gen. Zaruskiego, Kardynała Wyszyńskiego, Kaszubska, Kosynierów, Kościelna, Mała,

Marynarki Polskiej, Nadmorska, Perłowa, Pomorska, Portowa, Sprzymierzeńców